Loading...
Loading...

Development Kreatywny Dla Producentów Filmowych

Program Development Kreatywny przeznaczony jest dla młodych producentów filmowych, będących na początku swojej drogi zawodowej. Wynikiem kursu będzie zdobycie wiedzy w praktycznym przygotowaniu i profesjonalnym prowadzeniu procesu developmentu filmu.

Program kursu ma charakter zarazem praktyczny – poprzez udostępnienie narzędzi i metod pozwalających na jak najlepsze przygotowanie produkcji własnego filmu; jak i udział uczestników w sesjach poszerzających wiedzę ogólną przydatną w procesie tworzenia filmu, czyli erudycję kulturową i artystyczną, umiejętności biznesowe, negocjacyjne i marketingowe oraz podstawową wiedzę o specyfice istotnych twórczych zawodów filmowych. Zadaniem kursu będzie także doskonalenie umiejętności kierowania zespołem ludzkim.

Program Development Kreatywny pozwala poznać wszystkie elementy twórczej współpracy z realizatorami filmu. Oferujemy wspólne zajęcia i prace nad projektami połączone z analizą tekstu. Zapewniamy indywidualne konsultacje i bezpośredni kontakt z producentami.

Nabór do edycji 2017/2018 zostanie ogłoszony na przełomie I i II kwartału 2017

WYKŁADOWCY