Loading...
Loading...

Kontakt

ADRES

Szkoła i Studio mieszczą się na terenie Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w budynku nr 24.

Wajda Studio Sp. z o.o. | Fundacja Szkoła Wajdy
ul. Chełmska 21, bud. 24
00-724 Warszawa

Biuro czynne w godz. 9.30 – 16.30.

TELEFON

  • tel./fax +48 22 851 10 56
  • tel./fax +48 22 851 10 67

NR. WEWNĘTRZNE

  • 114, 115 – produkcja
  • 116 – promocja
  • 106, 110 – dystrybucja
  • 107 – księgowość
  • 102 – sekretariat

EMAIL

  • pr@wajdastudio.pl
  • pr@wajdaschool.pl
  • info@wajdastudio.pl
  • info@wajdaschool.pl

OSOBY

Dyrektor Programowy
Wojciech Marczewski,
asystentka: Magdalena Koszalińska mkoszalinska@wajdaschool.pl

Dyrektor Fundacji Szkoła Wajdy i Wajda Studio
Katarzyna Madaj-Kozłowska
kkozlowska@wajdaschool.pl

Zastępca Dyrektora Programowego
Agnieszka Marczewska
amarczewska@wajdaschool.pl

Zastępca Dyrektora Programowego
Maciej Sobieszczański
msobieszczanski@wajdaschool.pl

Zastępca Dyrektora Programowego ds. rozwoju projektów
Denijal Hasanović
denijal@yahoo.com

Dyrektor ds. Finansowych
Beata Błażejczyk
bblazejczyk@wajdaschool.pl

Dyrektor ds. Produkcji
Karolina Mróz
kmroz@wajdaschool.pl

Kierownik Produkcji
Rafał Kęska
rkeska@wajdaschool.pl

Kierownik Produkcji
Agnieszka Calik
acalik@wajdaschool.pl

Kierownik Programu EKRAN+
Agnieszka Marczewska
amarczewska@wajdaschool.pl

Kierownik Programu Fabularnego STUDIO PRÓB
Maciej Sobieszczański
msobieszczanski@wajdaschool.pl

Kierownik Programu Scenariuszowego SCRIPT
Denijal Hasanović

Kierownik Programu PRZEDSZKOLE FILMOWE
Edyta Wróblewska
ewroblewska@wajdaschool.pl

Kierownik Programu DEVELOPMENT KREATYWNY dla producentów filmowych
Katarzyna Madaj-Kozłowska
kkozlowska@wajdaschool.pl

Kierownik Programu Internetowego ONLINE KAMERA
Maciej Marczewski
mmarczewski@wajdaschool.pl

Specjalista ds. Programowych (DOK PRO / DEVELOPMENT KREATYWNY / ONLINE KAMERA), Koordynator Konkursu SCRIPT PRO
Magdalena Koszalińska
mkoszalinska@wajdaschool.pl

Specjalista ds. Programowych (SCRIPT / STUDIO PRÓB / EKRAN+)
Daria Kurowska
dkurowska@wajdaschool.pl

Specjalista ds. Programowych – PRZEDSZKOLE FILMOWE
Narmina Hebanowska
nhebanowska@wajdaschool.pl

Kierownik ds. Dystrybucji i Współpracy z Partnerami Biznesowymi
Natalia Bełdyga
nbeldyga@wajdaschool.pl

Kierownik ds. Dystrybucji Festiwalowej
Narmina Hebanowska
nhebanowska@wajdaschool.pl

Kierownik ds. Public Relations dla programu EKRAN+
Katarzyna Grynienko
kgrynienko@wajdaschool.pl

Kierownik ds. Promocji i Public Relations
Athina Theodosjadu
atheodosjadu@wajdaschool.pl

Specjalista ds. Promocji i Public Relations
Mariusz Ulejczyk
mulejczyk@wajdaschool.pl

Dyrektor Działu Public Relations, Festiwale i Dystrybucja (urlop wychowawczy)
Joanna Solecka (poprz. Skalska)

Office Manager
Magdalena Bociarska
mbociarska@wajdaschool.pl

Księgowa
Patrycja Pawlak

Kierownik ds. Technicznych
Jarosław Jagodziński
jjagodzinski@wajdaschool.pl

Projektant Graficzny
Katarzyna Wierzba

Projektant Graficzny
Ola Niepsuj

Agnieszka Rostropowicz-Rutkowska
arostropowicz@wajdaschool.pl

Artur Cichmiński
acichminski@wajdaschool.pl

RODO

Wajda Studio i Fundacja Szkoła Wajdy, ul. Chełmska 21, 00-724, dba o ochronę Pana/Pani prywatności i bezpieczeństwo przetwarzania Państwa danych osobowych. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Informujemy ,że przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz usunięcia. Dane teleadresowe przechowywane są w celu prowadzenia korespondencji, marketingu i promocji działań Szkoły i Studia. Dane będą udostępnione tylko organom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Administratorem Danych Osobowych jest Wajda Studio Sp. z o.o. i Fundacja Szkoła Wajdy, z którymi kontakt jest możliwy pod numerem telefonu + 48 22 851 10 56 oraz adresem e-mail: rodo@wajdaschool.pl. Zebrane dane nie są profilowane i będą przechowywane do czasu zgłoszenia prośby o ich usunięcie przez Panią/Pana – wycofania zgody. W razie uznania naruszenia przepisów prawa, przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.