Loading...
Loading...

Kontakt

ADRES

Szkoła i Studio mieszczą się na terenie Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w budynku nr 24.

Wajda Studio Sp. z o.o. | Fundacja Szkoła Wajdy
ul. Chełmska 21, bud. 24
00-724 Warszawa

Biuro czynne w godz. 9.30 – 16.30.

TELEFON

  • tel./fax +48 22 851 10 56
  • tel./fax +48 22 851 10 57
  • tel./fax +48 22 851 10 67

NR. WEWNĘTRZNE

  • 114, 115 – dystrybucja i PR
  • 106, 116 – produkcja
  • 107 – księgowość
  • 102 – sekretariat

EMAIL

  • pr@wajdastudio.pl
  • pr@wajdaschool.pl
  • info@wajdastudio.pl
  • info@wajdaschool.pl

OSOBY

Dyrektor Programowy
Wojciech Marczewski,
asystentka: Magdalena Koszalińska mkoszalinska@wajdaschool.pl

Dyrektor Fundacji Szkoła Wajdy i Wajda Studio
Katarzyna Madaj-Kozłowska
kkozlowska@wajdaschool.pl

Kierownik Programu EKRAN+, Zastępca Dyrektora Programowego
Agnieszka Marczewska
amarczewska@wajdaschool.pl

Zastępca Dyrektora Programowego, Kierownik Programu Fabularnego STUDIO PRÓB
Maciej Sobieszczański
msobieszczanski@wajdaschool.pl

Zastępca Dyrektora Programowego ds. rozwoju projektów, Kierownik Programu Scenariuszowego SCRIPT
Denijal Hasanović
denijal@yahoo.com

Dyrektor ds. Finansowych
Beata Błażejczyk
bblazejczyk@wajdaschool.pl

Dyrektor ds. Produkcji
Zuzanna Król
zkrol@wajdaschool.pl

Kierownik Produkcji
Kinga Demska
kdemska@wajdaschool.pl

Kierownik Produkcji
Joanna Tatko
jtatko@wajdaschool.pl

Asystent Produkcji
Rafał Kęska
rkeska@wajdaschool.pl

Kierownik Programu EKRAN+
Agnieszka Marczewska
amarczewska@wajdaschool.pl

Kierownik Programu Fabularnego STUDIO PRÓB
Maciej Sobieszczański
msobieszczanski@wajdaschool.pl

Kierownik Programu Scenariuszowego SCRIPT
Denijal Hasanović

Kierownik Programu PRZEDSZKOLE FILMOWE
Edyta Wróblewska
ewroblewska@wajdaschool.pl

Kierownik Programu Internetowego ONLINE KAMERA
Maciej Marczewski
mmarczewski@wajdaschool.pl

Specjalista ds. Programowych (DEVELOPMENT KREATYWNY, ONLINE KAMERA), Koordynator Konkursu SCRIPT PRO
Magdalena Koszalińska
mkoszalinska@wajdaschool.pl

Specjalista ds. Programowych (Script / Studio Prób / EKRAN+)
Daria Kurowska
dkurowska@wajdaschool.pl

Specjalista ds. Programowych (DOK PRO, Przedszkole Filmowe)
Magdalena Bociarska
mbociarska@wajdaschool.pl

Kierownik ds. Festiwali i Dystrybucji
Agnieszka Rostropowicz-Rutkowska
arostropowicz@wajdaschool.pl

Specjalista ds. Festiwali i Dystrybucji
Anna Winkler
awinkler@wajdaschool.pl

Kierownik ds. Public Relations i Marketingu
Artur Cichmiński
acichminski@wajdaschool.pl

Kierownik ds. Public Relations dla programu EKRAN+
Katarzyna Grynienko
kgrynienko@wajdaschool.pl

Młodszy specjalista ds. Public Relations
Mariusz Ulejczyk
mulejczyk@wajdaschool.pl

Dyrektor Działu Public Relations, Festiwale i Dystrybucja (urlop wychowawczy)
Joanna Solecka (poprz. Skalska)

Office Manager
Magdalena Bociarska
mbociarska@wajdaschool.pl

Księgowa
Patrycja Pawlak

Kierownik ds. Technicznych
Jarosław Jagodziński
jjagodzinski@wajdaschool.pl

Projektant Graficzny
Katarzyna Wierzba

Projektant Graficzny
Ola Niepsuj