Loading...
Loading...

Online Kamera – Szkoła Filmowa w Całej Polsce!

ONLINE KAMERA | TERAZ SZKOŁA FILMOWA JEST W CAŁEJ POLSCE!

Nie masz doświadczenia? Chcesz poznać od podstaw proces powstawania filmu i rozwinąć swój pomysł pod okiem doświadczonych twórców bez wychodzenia z domu?

To program skierowany do ludzi zaczynających swoją przygodę z kinem. Nie ma ograniczeń wiekowych, a doświadczenie filmowe nie jest wymagane. Tutaj, nie wychodząc z domu, poznasz od podstaw cały proces powstawania filmu i będziesz mógł rozwinąć swój pomysł z pomocą wybitnych polskich filmowców. Wykłady wideo prowadzą Paweł Pawlikowski, Leszek DawidJerzy ZielińskiGrzegorz Łoszewski, Filip Marczewski, Denijal Hasanović, Rafał Listopad, Maciej Sobieszczański i Agnieszka Rostropowicz pod nadzorem merytorycznym Wojciecha Marczewskiego.

ONLINE KAMERA to również idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy z przyczyn niezależnych do siebie nie mogli do tej pory zmierzyć się z materią filmową. Do wzięcia udziału w kursie zapraszamy także osoby dotknięte niepełnosprawnością ruchową pierwszego i drugiego stopnia. Z myślą o nich ufundowaliśmy dziesięć stypendiów, które pokryją ich udział w kursie w formule „Wolny słuchacz”. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dowiedz się więcej na www.onlinekamera.pl

Szkoła Wajdy jest szkołą otwartą! Będąc pełnoprawnym uczestnikiem naszego kursu, możesz brać udział w dowolnych zajęciach innych programów jako wolny słuchacz.

Nabór trwa do 30 września 

Kurs ONLINE KAMERA jest unikalnym połączeniem czterech elementów:
 
– wykładów online, o łącznej długości około 10 godzin, dostępnych zarówno dla wolnych słuchaczy jak i uczestników kursu
– indywidualnych analiz prac domowych, nadesłanych przez uczestników
– rozwoju własnego filmu krótkometrażowego
– dwóch warsztatów „na żywo” odbywających się na terenie Szkoły Wajdy w Warszawie, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość rozwoju i dogłębnej analizy swojego pomysłu na film, oraz pracy z profesjonalnymi aktorami i operatorem.
 
Połączenie tych wszystkich elementów jest gwarancją, że ONLINE KAMERA to najlepszy sposób na rozpoczęcie własnej edukacji filmowej.

Opłata za roczny kurs dla uczestników to tylko 500zł. + 50zł. opłaty egzaminacyjnej.
Opłata za roczny kurs dla wolnych słuchaczy to jedyne 300zł.

Dowiedz się więcej na www.onlinekamera.pl

Powiązane artykuły: