Loading...
Loading...

Online Kamera – Szkoła Filmowa w Całej Polsce!

ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO POŚWIĘCONY PROGRAMOWI

ONLINE KAMERA
TERAZ SZKOŁA FILMOWA JEST W CAŁEJ POLSCE!

ONLINE KAMERA skierowana jest do ludzi zaczynających swoją przygodę z kinem. Jeśli chcesz poznać od podstaw cały proces powstawania filmu, to ONLINE KAMERA jest idealnym wyborem. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń wiekowych, nie jest wymagane doświadczenie filmowe, a wirtualny charakter kursu pozwala na wzięcie w nim udziału niezależnie od miejsca zamieszkania.

Dzięki ONLINE KAMERA każdy będzie mógł rozwinąć swój unikalny pomysł na film, a także skonsultować go z wybitnymi polskimi filmowcami jak chociażby ze zdobywcą Srebrnego Niedźwiedzia na festiwalu w Berlinie, Wojciechem Marczewskim czy zdobywcą Oscara, Pawłem Pawlikowskim oraz Leszkiem Dawidem, Jerzym Zielińskim, Grzegorzem Łoszewskim i innymi uznanymi twórcami.

Kurs ONLINE KAMERA jest unikalnym połączeniem trzech elementów:

– wykładów online, dostępnych zarówno dla wolnych słuchaczy jak i uczestników kursu

– indywidualnych analiz prac domowych, nadesłanych przez uczestników

– dwóch warsztatów „na żywo” odbywających się na terenie Szkoły Wajdy w Warszawie, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość rozwoju i analizy swoich pomysłów na film oraz pracy z profesjonalnymi aktorami i operatorem.

Połączenie tych wszystkich elementów jest gwarancją, że ONLINE KAMERA to najlepszy sposób na rozpoczęcie własnej edukacji filmowej.

Opłata za roczny kurs dla uczestników to tylko 500zł. + 50zł. opłaty egzaminacyjnej.

Opłata za roczny kurs dla wolnych słuchaczy to jedyne 300zł.

ONLINE KAMERA to również idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy z przyczyn niezależnych do siebie nie mogli do tej pory zmierzyć się z materią filmową. Do wzięcia udziału w kursie zapraszamy także osoby dotknięte niepełnosprawnością ruchową pierwszego i drugiego stopnia. Z myślą o nich ufundowaliśmy dziesięć stypendiów, które pokryją ich udział w kursie w formule „Wolny słuchacz”. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dowiedz się więcej na www.onlinekamera.pl

Szkoła Wajdy jest szkołą otwartą! Będąc pełnym uczestnikiem naszego kursu, możesz brać udział w dowolnych zajęciach innych programów jako wolny słuchacz.

 

Nabór trwa do 30 września 

 

 

WYKŁADOWCY