Absolwenci i wykładowca Wajda School na Krakowskim Festiwalu Filmowym

Filmy dwójki naszych przedszkolaków, wykładowcy Przedszkola Filmowego oraz absolwentki Online Kamera pojawią się na tegorocznym Krakowskim Festiwalu Filmowym.

Film Mateusza Buławy „Jeszcze porozmawiamy” rozwijany podczas Przedszkola Filmowego znalazł się w konkursie filmów polskich KFF. Będzie tam konkurował z filmem „Ostatni rejs” w reż. Stanisława Cuske, także absolwenta Przedszkola. Film „Tak jest dobrze” w reż. Marcina Sautera, wykładowcy Przedszkola Filmowego, znalazł się zarówno w konkursie filmów polskich, jak i konkursie międzynarodowym.

Na festiwalu pojawi się również rozwijany podczas kursu Online Kamera film „Przejście Graniczne” Agnieszki Chmury, który będzie miał tam swoją premierę.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.