„Bukolika” premierowo na Canal+ Dokument

W sobotę, 19 lutego o godzinie 20.00, zapraszamy na telewizyjną premierę „Bukoliki” na Canal+ Dokument. Film będzie też dostępny dla subskrybentów serwisu Canal+ Online.


Nasz film pokazany zostanie w cyklu Polskie soboty, prezentującym najlepsze polskie filmy dokumentalne.

Daty najbliższych projekcji na Canal+ Dokument:

19.02, sobota, godz. 20.00
28.02, poniedziałek, godz. 18.45
4.03, piątek, godz. 22.30
7.03, poniedziałek, godz. 18.45
8.03, wtorek, godz. 9.20

Dla tych z Was, którzy nie mają dostępu do Canal+ Dokument czy serwisu Canal+ Online mamy dobrą wiadomość. Film można obejrzeć, po wykupieniu dostępu, w serwisach Premiery Canal+, Premiery VOD+ oraz Player+ na życzenie, a także na VOD.MDAG.PL i VOD.PL.

„Bukolika” z szansą na Orły

„Bukolika” to rozwijany na kursie Dok Pro, pełnometrażowy debiut dokumentalny Karola Pałki. Premiera filmu odbyła się w sierpniu 2021 roku na prestiżowym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Locarno. W kolejnych miesiącach „Bukolika” podbiła serca widzów i krytyków, zdobywając nagrody m.in. na DOK Lepizig (nagroda Srebrny Gołąb) i Millennium Docs Against Gravity (nagroda dla najlepszego polskiego filmu dokumentalnego).

Teraz trzymamy kciuki za nominacje dla filmu do najważniejszych w Polsce nagród filmowych. „Bukolika” nominowana jest do Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2022 w kategoriach: najlepszy film dokumentalny i najlepszy film.

Zobaczcie zwiastun filmu