Trwa nabór zgłoszeń na AKADEMIĘ ŚWIATŁA!

W związku z przesunięciem rozpoczęcia zajęć jeszcze przez trzy tygodnie możecie przesyłać swoje zgłoszenia na kurs dla oświetlaczy realizowany przez Szkołę Wajdy we współpracy z firmą Heliograf. Dokumenty aplikacyjne przyjmujemy mailowo do 28 lipca 2021.


Na kursie AKADEMIA ŚWIATŁA w ciągu 5 miesięcy zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną /na profesjonalnych planach filmowych/, która umożliwi Ci natychmiastowe podjęcie pracy w zawodzie oświetlacz/elektryk! Nasi ubiegłoroczni absolwenci już pracują na planach. Dołącz do nich!

 

Ucz się na profesjonalnych planach filmowych

Kształcenie ma charakter warsztatowy. Kładziemy nacisk na zdobycie praktycznych umiejętności przydatnych w zawodzie oświetlacza. Wiedzę teoretyczną zdobytą podczas pierwszej sesji od razu wykorzystasz i rozwiniesz o nowe praktyczne umiejętności, których nauczysz się na profesjonalnych planach filmowych.

Będziesz brać udział w profesjonalnych planach*:

  • filmu fabularnego,
  • serialu,
  • reklamy,
  • teatru TV,
  • teledysku.

* w zależności od realizacji bieżących projektów.

Zajęcia praktyczne na planach filmowych będą odbywały się zgodnie z zaleceniami bezpiecznej pracy na planie filmowym w warunkach epidemii COVID-19.

Ucz się od profesjonalistów i zacznij pracę w filmie

Doświadczona kadra pod kierownictwem Wojciecha Marczewskiego (Szkoła Wajdy) i Sylwestra Adamskiego (HELIOGRAF) zapewnia najwyższy poziom profesjonalnej edukacji filmowej.

Ucz się od profesjonalistów, którzy pracowali na planach takich filmów i seriali, jak „Drogówka”, „Wesele”, „Jack Strong”, „Król”, „Chyłka. Inwigilacja”, „Broad Peak”, „Obława”, „Człowiek z magicznym pudełkiem”.

Naszymi wykładowcami są m.in. Jacek Motyka i Justyna Kowalska (OSRAM), autorzy zdjęć Piotr Śliskowski (Prezes PSC), Andrzej Wojciechowski (PSC), Wit Dąbal (PSC), Igor Połaniewicz, gafferzy Rafał Okyne, Ryszard Kozak, Blitz, Robert Stawicki, producenci Tomasz Kozera (OTO Film) i Dariusz Pietrykowski (Film It), scenografka Joanna Macha.

Zdobądź certyfikat, który pozwoli ci pracować na planie filmowym

Każdy z uczestników otrzyma dyplom ukończenia kursu a także Państwowe Świadectwo Kwalifikacyjne Stowarzyszenia Elektroenergetyków Polskich z zakresu instalacji elektrycznych (G1) po zaliczeniu egzaminu państwowego oraz certyfikat BHP.

Akademia Światła – dla kogo?

Akademia Światła to kurs skierowany zarówno do absolwentów, jak i studentów szkół kształcących na kierunkach technicznych a także do wszystkich zainteresowanych zdobyciem lub rozszerzeniem konkretnych umiejętności będących przepustką do pracy na planach filmowych. Umiejętności zdobyte w ramach kursu umożliwiają podjęcie pracy w zawodzie oświetlacza oraz rozwój na ścieżce zawodowej: best boy – gaffer (mistrz oświetlenia).

—————————————
Szczegóły rekrutacji: https://wajdaschool.pl/akademia-swiatla-kurs-dla-oswietlaczy/

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
mobile: +48 690 055 077
akademiaswiatla@wajdaschool.pl