Dodatkowy nabór dla Wolnych Słuchaczy!

Rozpoczynamy dodatkowy nabór dla wolnych słuchaczy na kursy fabularny i scenariuszowy w Szkole Wajdy. To wspaniała szansa, jeśli w przyszłości marzysz o rozwijaniu swojego własnego projektu. Nie trać czasu i już teraz zgłoś się na kurs jako wolny słuchacz!

Tylko pięć miejsc! Zgłoś się teraz!

  • Nabór na wolnych słuchaczy trwa do 12 października.
  • W zgłoszeniu wystarczy przesłać CV i list motywacyjny.
  • Na każdy z kursów przyjmiemy po pięciu wolnych słuchaczy. Wolni słuchacze zostaną wybrani na podstawie przesłanych dokumentów (CV i listu motywacyjnego).

Zgłoszenia prosimy przesyłać do Darii Kurowskiej na adres: dkurowska@wajdaschool.pl. W tytule prosimy wpisać odpowiednio: „Studio Prób – wolny słuchacz” lub „Script – wolny słuchacz”.

Wajda School

Wajda School to unikalne programy dla młodych twórców łączące edukację z produkcją filmową. Tworzymy optymalne warunki do przygotowania profesjonalnego debiutu. Doświadczeni ludzie kina – reżyserzy i scenarzyści pracują ze studentami nad najlepszą wizją artystyczną ich własnych projektów. Jako wolny słuchacz masz szansę obserwować wszystkie etapy pracy nad projektem i uczestniczyć we wszystkich zajęciach kursu.

Wśród naszych wykładowców są doświadczeni i utytułowani twórcy filmowi jak: Wojciech Marczewski, Paweł Pawlikowski, Udayan Prasad, Joanna Krauze, Filip Marczewski, Leszek Dawid, Sławomir Fabicki, Maciej Marczewski, Katarzyna Klimkiewicz oraz prowadzący kursy Maciej Sobieszczański i Denijal Hasanović.

Więcej informacji o kursach i rekrutacji:

kurs fabularny STUDIO PRÓB:  https://wajdaschool.pl/studio-prob/
kurs scenariuszowy SCRIPT:  https://wajdaschool.pl/program-scenariuszowy-script/