ONLINE KAMERA – nabór trwa do 30 września

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać od podstaw cały proces powstawania filmu. Kurs ONLINE KAMERA jest idealnym do tego wyborem. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń wiekowych. Nie jest wymagane doświadczenie filmowe! Natomiast wirtualny charakter kursu pozwala na wzięcie w nim udziału niezależnie od miejsca zamieszkania.

Dzięki ONLINE KAMERA każdy może rozwinąć swój unikalny pomysł na film, a także skonsultować go z wybitnymi polskimi filmowcami, w tym ze zdobywcą Srebrnego Niedźwiedzia na festiwalu w Berlinie, Wojciechem Marczewskim oraz laureatem Oscara®, Pawłem Pawlikowskim. Wśród pozostałych wykładowców są tak znakomici twórcy, jak chociażby Leszek DawidJerzy Zieliński, Maciej SobieszczańskiFilip Marczewski, Denijal Hasanović, Rafał Listopad, Maciej Marczewski czy Grzegorz Łoszewski oraz inni uznani autorzy.
cover-photo-300-dpi_paski-naborowe_online-kamera
Ten kurs w unikalny sposób łączy trzy edukacyjne elementy. Po pierwsze oferuje wykłady online, które są dostępne zarówno dla wolnych słuchaczy, jak i uczestników kursu. Po drugie stosuje indywidualną analizę prac domowych, nadesłanych przez uczestników. I po trzecie proponuje dwa warsztaty „na żywo”. Czyli zajęcia praktyczne odbywające się na terenie Szkoły Wajdy w Warszawie. W ich trakcie uczestnicy mają możliwość rozwoju i analizy swoich pomysłów na film oraz okazję do pracy z profesjonalnymi aktorami i operatorem.

Opłata za roczny kurs dla uczestników to tylko 500zł. + 50zł. opłaty egzaminacyjnej.
Opłata za roczny kurs dla wolnych słuchaczy to jedyne 300zł.

Dowiedz się więcej na www.onlinekamera.pl