Online Kamera – Szkoła Filmowa w Całej Polsce!

ONLINE KAMERA | TERAZ SZKOŁA FILMOWA JEST W CAŁEJ POLSCE!

Nie masz doświadczenia? Chcesz poznać od podstaw proces powstawania filmu i rozwinąć swój pomysł pod okiem doświadczonych twórców bez wychodzenia z domu?

To program skierowany do ludzi zaczynających swoją przygodę z kinem. Nie ma ograniczeń wiekowych, a doświadczenie filmowe nie jest wymagane. Tutaj, nie wychodząc z domu, poznasz od podstaw cały proces powstawania filmu i będziesz mógł rozwinąć swój pomysł z pomocą wybitnych polskich filmowców. Wykłady wideo prowadzą Paweł Pawlikowski, Leszek DawidJerzy ZielińskiGrzegorz Łoszewski, Filip Marczewski, Denijal Hasanović, Rafał Listopad, Maciej Sobieszczański i Agnieszka Rostropowicz pod nadzorem merytorycznym Wojciecha Marczewskiego.

ONLINE KAMERA to również idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy z przyczyn niezależnych do siebie nie mogli do tej pory zmierzyć się z materią filmową. Do wzięcia udziału w kursie zapraszamy także osoby dotknięte niepełnosprawnością ruchową pierwszego i drugiego stopnia. Z myślą o nich ufundowaliśmy dziesięć stypendiów, które pokryją ich udział w kursie w formule „Wolny słuchacz”. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dowiedz się więcej na www.onlinekamera.pl

Kurs ONLINE KAMERA jest unikalnym połączeniem czterech elementów:
 
– wykładów online, o łącznej długości około 10 godzin, dostępnych zarówno dla wolnych słuchaczy jak i uczestników kursu
– indywidualnych analiz prac domowych, nadesłanych przez uczestników
– rozwoju własnego filmu krótkometrażowego, zarówno poprzez rozwój scenariusza jak i realizację jednej ze scen.
– trzech warsztatów „na żywo” odbywających się na terenie Szkoły Wajdy w Warszawie, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość rozwoju i dogłębnej analizy swojego pomysłu na film.
 
Połączenie tych wszystkich elementów jest gwarancją, że ONLINE KAMERA to najlepszy sposób na rozpoczęcie własnej edukacji filmowej.

Opłata za roczny kurs dla uczestników to tylko 1500zł. + 100zł. opłaty egzaminacyjnej.
Opłata za roczny kurs dla wolnych słuchaczy to jedyne 300zł.

Dowiedz się więcej na www.onlinekamera.pl

Powiązane artykuły: