Rekrutacja
Interesuje Cię dźwięk? Szukasz nowej ścieżki zawodowej? A może pracujesz już na planie filmowym, w radiu lub studiu nagraniowym i chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Kurs FISHING SOUND jest dla Ciebie!

Szkoła Wajdy we współpracy z Teatrem Polskiego Radia i wykładowcami Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina zapraszają na intensywny kurs dla asystentów realizatora dźwięku i mikrofoniarzy.  

Podnieś swoje kwalifikacje

W krótkim czasie uzupełnisz i ugruntujesz swoją wiedzę z zakresu realizacji. Pod okiem praktyków odpowiedzialnych za dźwięk na planach filmowych oraz w studiach nagraniowych w niecałe trzy miesiące zdobędziesz teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat obsługi planu dźwiękowego z użyciem najnowocześniejszych technik przewodowych i bezprzewodowych oraz poznasz podstawy realizacji dźwięku.

Będąc uczestnikiem kursu weźmiesz udział w zajęciach z najlepszymi specjalistami zajmującymi się realizacją dźwięku w Polsce, w tym m.in. z Krzysztofem Jastrzębiem, Leszkiem Freundem, Michałem Robaczewskim, Tomaszem Wieczorkiem.

Wykładowcy kursu to twórcy odpowiadający za dźwięk między innymi w takich polskich filmach, jak: Cicha noc, Sala samobójców. Hejter, Boże ciało, Różyczka, Ucieczka z kina Wolność, Zieja, Jesteś Bogiem, Bez wstydu czy Sweat.

Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne jak i praktyczną naukę na planach filmowych. Zajęcia odbywać się będą̨ na terenie Szkoły Wajdy, w lokacjach plenerowych, w pomieszczeniach UMFC, WFDiF oraz w studiach Polskiego Radia. Nad jakością kursu czuwać będą Jerzy Murawski (operator dźwięku, mikrofoniarz, koordynator merytoryczny kursu), Joanna Napieralska (reżyserka dźwięku, współtwórczyni programu nauczania realizowanego podczas kursu), Wojciech Marczewski (reżyser i scenarzysta, dyrektor programowy Szkoły Wajdy).

Uczestnicy otrzymają dyplomy wraz z rekomendacją wykładowców poświadczającą gotowość do podjęcia pracy.  

Dołącz do nas

Nabór na kurs Fishing Sound i inne kursy Szkoły Wajdy trwa do 30 września 2021.

Masz pytania – napisz: fishingsound@wajdaschool.pl.

Więcej informacji na stronie kursu. Kurs współfinansowany jest przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Galeria