Rekrutacja
Coraz więcej filmów wyprodukowanych i koprodukowanych przez Wajda Studio dostępnych jest online z audiodeskrypcją. Tytuły będą pojawiać się sukcesywnie na platformie Adapter.pl.

Trampkarze i Aria Diva dostępne od 15 października na Adapter.pl

Od 15 października na platformie Adapter.pl można oglądać kolejne dwa tytuły. Wyprodukowani przez Wajda Studio w koprodukcji z Krakowskim Biurem Festiwalowym Trampkarze Marcina Filipowicza i koprodukowana przez Wajda Studio wspólnie ze Studiem Munka-SFP i TVP Aria Diva Agnieszki Smoczyńskiej dołączyły do dostępnych już wcześniej filmów Pieśń pasterza Vahrama Mkhitaryana i Popatrz Adama Palenty.

W następnych tygodniach na platformie Adapter.pl udostępniane będą kolejne tytuły wyprodukowane i koprodukowane przez Wajda Studio, w tym m.in. Miejscy kowboje Pawła Ziemilskiego, Ślimaki Grzegorza Szczepaniaka, Arabski sekret Julii Groszek, Superjednostka Teresy Czepiec czy Naturalni Kristoffera Russa (produkcja Studio Munka-SFP). Filmy dostępne są z audiodeskrypcją dzięki współpracy Wajda Studio i Fundacji na Rzecz Rozwoju Audiodeskrypcji KATARYNKA.

Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Filmy znajdziecie na platformie Adapter.pl.

Galeria