WAJDA SCHOOL ZAPRASZA. TRWA NABÓR 2019/20!

Masz pomysł na film i chciałbyś rozwinąć swój projekt pod okiem mistrzów kina?
Masz świetną historię i chciałbyś stworzyć scenariusz pod opieką doświadczonych twórców?
Intryguje Cię świat wokół, dotykają ludzkie historie? Chciałbyś zrealizować film z pomocą wybitnych dokumentalistów?

Przyjdź do nas! Pomagamy robić filmy!

Jesteś początkującym producentem? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o developmencie i spotkać znanych profesjonalistów z branży? Nie masz doświadczenia? Chcesz poznać od podstaw proces powstawania filmu bez wychodzenia z domu? A może chciałbyś zostać reżyserem radiowym? Mamy też kursy dla Ciebie!

Szkoła Wajdy to unikalne programy dla młodych twórców łączące edukację z produkcją filmową. Tworzymy optymalne warunki do przygotowania profesjonalnego debiutu. Doświadczeni ludzie kina /reżyserzy, scenarzyści, producenci/ pracują ze studentami nad najlepszą wizją artystyczną ich własnych projektów – od etapu scenariuszowego, poprzez produkcję, aż po prezentację filmu na rynku.

Zapraszamy studentów i absolwentów szkół wyższych – filmowych i artystycznych oraz różnego rodzaju kursów filmowych; osoby zajmujące się dotychczas kinem amatorskim i offowym, a także dziennikarzy, scenarzystów, ludzi pióra, aktorów. Wszystkich wrażliwych obserwatorów życia, którzy swoją wizję chcą przełożyć na język filmu.

To bardzo kreatywne miejsce z atmosferą wspólnego działania, gdzie młodzi filmowcy mają szansę skonfrontować swoje pomysły z doświadczonymi twórcami. Bardzo żałuję, że nie miałem takiej szkoły kiedyś i musiałem zrobić kilka filmów z błędami zanim się czegokolwiek nauczyłem – mówi jeden z naszych znakomitych tutorów Paweł Pawlikowski:

PROGRAMY WAJDA SCHOOL

STUDIO PRÓB – kurs fabularny
DOK PRO – kurs dokumentalny
SCRIPT – kurs scenariuszowy
DEVELOPMENT KREATYWNY – kurs dla producentów
ONLINE KAMERA – internetowy kurs dla początkujących
Nabór do 30 września 2019.
REŻYSERIA RADIOWA – kurs realizacji słuchowisk
Nabór do 12 lipca 2019.

Szczegóły rekrutacji na www.wajdaschool.pl/programy