Newsletter

Zgodnie z nowym Rozporządzeniem UE w sprawie ochrony danych osobowych, stosowanym od 25 maja 2018 roku, możemy Was informować o odbywających się w Szkole Wajdy programach edukacyjnych, organizacji roku akademickiego, wydarzeniach związanych ze Szkołą oraz Wajda Studio, komunikatach prasowych i innych okolicznościowych zdarzeniach, a także za naszym pośrednictwem o pozostałych wydarzeniach branżowych, filmowych i edukacyjnych, jednak tylko wtedy gdy będziecie zapisani na nasz newsletter!. Jeśli wyrażacie zgodę na przetwarzanie przez Wajda Studio sp. z o.o swoich danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie w/w informacji, w tym handlowych i marketingowych drogą newslettera, zaznaczcie poniżej „wyrażam zgodę”. W każdej chwili możecie też cofnąć swoją decyzję.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wajda Studio sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu marketingu, reklamy i promocji działań realizowanych przez Spółkę. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być Wajda Studio sp. z o.o. i osoby przez nie zatrudnione, w tym podmioty zajmujące się obsługą księgową i informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe nie będą profilowane. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt ze Spółką.

Zgodnie z nowym Rozporządzeniem UE w sprawie ochrony danych osobowych, stosowanym od 25 maja 2018 roku, możemy Was informować o odbywających się w Szkole Wajdy programach edukacyjnych, organizacji roku akademickiego, wydarzeniach związanych ze Szkołą oraz Wajda Studio, komunikatach prasowych i innych okolicznościowych zdarzeniach, a także za naszym pośrednictwem informacji o pozostałych wydarzeniach branżowych, filmowych i edukacyjnych, jednak tylko wtedy gdy będziecie zapisani na nasz newsletter. Jeśli wyrażacie zgodę na przetwarzanie przez Fundację Szkoła Wajdy swoich danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie w/w informacji, w tym handlowych i marketingowych drogą newslettera, zaznaczcie poniżej „wyrażam zgodę”. W każdej chwili możecie też cofnąć swoją decyzję.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Szkoła Wajdy z siedzibą w Warszawie w celu marketingu, reklamy i promocji działań realizowanych przez Fundację. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być Fundacja Szkoła Wajdy i osoby przez nie zatrudnione, w tym podmioty zajmujące się obsługą księgową i informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe nie będą profilowane. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Fundacją.