Rekrutacja

Nie masz doświadczenia? Chcesz poznać od podstaw proces powstawania filmu i rozwinąć swój pomysł pod okiem doświadczonych twórców? 

To program skierowany do ludzi zaczynających swoją przygodę z kinem. Nie ma ograniczeń wiekowych, a doświadczenie filmowe nie jest wymagane. Tutaj dzięki hybrydowej formule kursu poznasz od podstaw cały proces powstawania filmu i będziesz mógł rozwinąć swój pomysł z pomocą wybitnych polskich filmowców. Wykłady wideo prowadzą Paweł Pawlikowski, Leszek DawidJerzy ZielińskiGrzegorz Łoszewski, Filip Marczewski, Denijal Hasanović, Rafał Listopad, Maciej Sobieszczański i Anna Gawlita pod nadzorem merytorycznym Wojciecha Marczewskiego.

ONLINE KAMERA to również idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy z przyczyn niezależnych do siebie nie mogli do tej pory zmierzyć się z materią filmową. Do wzięcia udziału w kursie zapraszamy także osoby dotknięte niepełnosprawnością ruchową pierwszego i drugiego stopnia. Z myślą o nich ufundowaliśmy dziesięć stypendiów, które pokryją ich udział w kursie w formule „Wolny słuchacz”. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dowiedz się więcej na www.onlinekamera.pl

Nabór trwa do 30 września.

Program

Kurs ONLINE KAMERA jest unikalnym połączeniem czterech elementów:
 
– wykładów online, o łącznej długości około 10 godzin, dostępnych zarówno dla wolnych słuchaczy, jak i uczestników kursu,
– indywidualnych analiz prac domowych nadesłanych przez uczestników,
– rozwoju własnego filmu krótkometrażowego, zarówno poprzez rozwój scenariusza, jak i realizację jednej ze scen,
– trzech warsztatów „na żywo” odbywających się na terenie Szkoły Wajdy w Warszawie, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość rozwoju i dogłębnej analizy swojego pomysłu na film.
 
Połączenie tych wszystkich elementów jest gwarancją, że ONLINE KAMERA to najlepszy sposób na rozpoczęcie własnej edukacji filmowej.