Rekrutacja
W sobotę, 19 lutego o godzinie 20:00 zapraszamy na telewizyjną premierę Bukoliki na Canal+ Dokument. Film będzie też dostępny dla subskrybentów serwisu Canal+ Online.

Nasz film pokazany zostanie w cyklu Polskie soboty, prezentującym najlepsze polskie filmy dokumentalne.

Daty najbliższych projekcji na Canal+ Dokument:

  • 19.02, sobota, godz. 20:00
  • 28.02, poniedziałek, godz. 18:45
  • 4.03, piątek, godz. 22:30
  • 7.03, poniedziałek, godz. 18:45
  • 8.03, wtorek, godz. 9:20.

Dla tych z Was, którzy nie mają dostępu do Canal+ Dokument czy serwisu Canal+ Online, mamy dobrą wiadomość. Film można obejrzeć, po wykupieniu dostępu, w serwisach Premiery Canal+, Premiery VOD+ oraz Player+ na życzenie, a także na VOD.MDAG.PL i VOD.PL.

Bukolika z szansą na Orły

Bukolika to rozwijany na kursie Dok Pro, pełnometrażowy debiut dokumentalny Karola Pałki. Premiera filmu odbyła się w sierpniu 2021 roku na prestiżowym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Locarno. W kolejnych miesiącach Bukolika podbiła serca widzów i krytyków, zdobywając nagrody m.in. na DOK Lepizig (nagroda Srebrny Gołąb) i Millennium Docs Against Gravity (nagroda dla najlepszego polskiego filmu dokumentalnego). Teraz trzymamy kciuki za nominacje dla filmu do najważniejszych w Polsce nagród filmowych. Bukolika nominowana jest do Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2022 w kategoriach: najlepszy film dokumentalny i najlepszy film.

Zobaczcie zwiastun filmu

Galeria