Rekrutacja
Chcesz poznać od podstaw proces powstawania filmu i nakręcić własną scenę filmową? Ten warsztat jest dla Ciebie! Wraz z reżyserem Maciejem Marczewskim - wykładowcą Szkoły Wajdy – poznasz podstawy dramaturgii filmowej, tworzenia scenariusza i montażu. Dowiesz się także jak zamienić swój telefon komórkowy w profesjonalną kamerę. Nauczysz się jak używać dostępnych i tanich narzędzi, dzięki którym będzie to możliwe.

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w tworzeniu filmów czy materiałów video. Podczas zajęć poznasz wszystkie potrzebne ci elementy, dzięki którym bez inwestowania w drogi, specjalistyczny sprzęt osiągniesz spektakularne efekty. Nabytą wiedzę od razu wykorzystasz w praktyce realizując własną scenę filmową.

Warsztat poprowadzi Maciej Marczewski - reżyser, aktor, kierownik kursu Online Kamera w Szkole Wajdy, twórca filmu „Moja Trumna” zrealizowanego w całości telefonem komórkowym, który zdobył nagrodę za najlepszą reżyserię na międzynarodowym festiwalu Grand OFF im. Witolda Kona - Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata.

Rozwijaj swoją pasję, zainteresowania i zdolności. Postaw pierwsze kroki w świecie filmu!

Naucz się jak kręcić filmy telefonem komórkowym - fabularne, dokumentalne, okolicznościowe czy filmiki do mediów społecznościowych.

-------------------------------------

Dla kogo? Dla młodzieży od 12 do 18 roku życia 

Termin: 15 – 19 stycznia 2024 r.
Miejsce: Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów

Zgłoszenia do dnia 10.01.2024 r. w sekretariacie DOK Ursynów (poprawnie wypełniona karta + potwierdzenie uiszczenia opłaty).

Koszt: 400 zł  

Masz pytania? Zadzwoń: 22 125 56 02

Plan warsztatów i karta zgłoszenia dostępna tu